menu-icon menu-icon
Domov

Aj vám odpadne polovička

OTP Banka spustila letnú ponuku refinancovania spotrebiteľských úverov so znížením úrokov až o 50 %. Ponuka zníženia úrokov až do minimálnej úrokovej sadzby 5,50 % p.a. je platná od 1.7.2016 do 30.9.2016.

Ponuka je určená pre klientov iných bánk na Slovensku, kde klientovi stačí iba zájsť do ktorejkoľvek pobočky OTP Banky a  za výhodnejších podmienok splatí všetky svoje  úvery z iných bánk. Prenesením pôžičiek až do výšky 25 000 EUR do OTP Banky si môže klient znížiť úroky až o polovicu a ušetriť tak na splátkach, alebo si môže vziať peniaze navyše pri rovnakej splátke. Refinančný úver v OTP Banke je bez poplatku za poskytnutie.

Výhody pre klienta:
1. zníženie úrokovej sadzby až o 50 % oproti sadzbe pôvodného úveru, a to až do minimálnej úrokovej sadzby 5,50 % p.a. pri splnení podmienok kampane (podmienky kampane na www.otpbanka.sk)
2. až do výšky 25 000 EUR
3. možnosť refinancovať aj úvery z vybraných nebankových spoločností
4. aj bez dokladovania príjmu
5. bez poplatku za poskytnutie úveru
6. možnosť získania finančnej rezervy vo forme navýšenia úveru, pri nezmenenej splátke

Príbehy Lászla a Ildikó – Aj vám odpadne polovička
OTP Banka pokračuje v komunikácii prostredníctvom príbehov dvojice László a Ildikó, kde tentoraz pôjde do tuhého – László odpadne. Prvú časť z letnej série príbehov Lázsla a Ildikó k prebiehajúcej kampani pre otp REFINANC expres úver, si môžete pozrieť už dnes, kliknutím na obrázok nižšie.

SCROLL TO TOP