menu-icon menu-icon
Domov

Limitovaná úverová akcia v OTP Banke

20. 7. 2015

 

OTP Banka od piatku 17.7.2015  počas celého leta ponúka všetkým, ktorí sa topia v pôžičkách z iných bánk, lízingových spoločností či nebankových spoločností, možnosť refinancovať a znížiť si  úrokovú sadzbu až o 50 % a samozrejme bez poplatku za spracovanie.

 

Klienti si teraz môžu z ušetrených peňazí vychutnávať vysnívanú dovolenku. Stačí iba zájsť na ktorúkoľvek pobočku OTP Banky a za výhodnejších podmienok splatiť všetky pôžičky či úvery z bankových alebo vybraných nebankových a lízingových spoločností.

 

Pri splnení základných podmienok má klient možnosť dosiahnuť bezkonkurenčné zníženie  úroku až o 50 %. V rámci tejto akcie si môže klient refinancovať úvery z iných bánk až do výšky 25 000 € a to dokonca aj bez dokladovania svojho príjmu. Naviac, refinancovanie poskytuje OTP Banka bez poplatku za poskytnutie úveru.

 

Výhody pre klienta:
1. zníženie úrokovej sadzby až o 50 % oproti sadzbe pôvodného úveru pri splnení podmienok kampane (minimálna výsledná úroková sadzba na otp REFINANC expres úvere je 6,50 % p. a. pri splnení podmienky aktívneho využívania účtu1 pri balíkoch služieb PLUS alebo MAX a podmienky poistenia úveru v OTP Banke).
2. do výšky 25 000 €
3. aj bez dokladovania príjmu
4. bez poplatku za poskytnutie úveru
5. možnosť navýšenia úveru

Ďalšie informácie môžete získať TU.

SCROLL TO TOP