menu-icon menu-icon
Domov

Spájame sa

Novým akcionárom OTP Banky Slovensko sa stala belgická KBC Bank N.V., ktorá je súčasťou jednej z najväčších finančných skupín v Európe - KBC Group. OTP Banka Slovensko sa tak stáva členom finančnej skupiny ČSOB.

K spojeniu Československej obchodnej banky a OTP Banky Slovensko pod jednu značku ČSOB dôjde v priebehu roka 2021.
Spojenie oboch spoločností posilní naše postavenie na trhu, viac klientov bude mať možnosť využívať komplexné služby finančnej skupiny, digitálne služby a kvalitné investičné poradenstvo.
Spojením spoločností budú mať klienti k dispozícii širšiu sieť pobočiek a tretiu najväčšiu sieť bankomatov na Slovensku.
Sme presvedčení, že zo zázemia ešte silnejšej a väčšej spoločnosti pod značkou ČSOB budú profitovať všetci naši klienti. Zdieľanie skúseností a vzájomné inšpirovanie sa skúsenosťami nám umožní prinášať inovatívne možnosti a ešte kvalitnejšie služby.

Pre klientov finančnej skupiny ČSOB sa nič nemení. Pre klientov OTP Banky sme pripravili odpovede na niektoré otázky. Pre viac informácií o zlúčení spoločností nás môžete kontaktovať aj na emailovej adrese info@otpbanka.sk.

Redizajn elektronického bankovníctva

Významným krokom v procese spájania sa je zmena loga na všetkých pobočkách, bankomatoch, webovej stránke, Internet bankingu, Mobil bankingu a iných aplikáciách. Nové logo, ktoré je kombináciou loga ČSOB a OTP Banky sa bude sa používať až do úplného spojenia bánk. V priebehu mája sa postupne vymení logo na všetkých pobočkách aj v elektronických aplikáciách.

Zmení sa však nielen logo, ale aj typická zelená farba značky OTP za modrú ČSOB. Všetky funkcie v aplikáciách zostávajú nezmenené, upravuje sa len ich farebnosť. Naďalej sa prihlasujete do internet bankingu cez rovnaké prístupy alebo z webovej stránky, ako ste zvyknutí. Vo Vašom telefóne nájdete Mobil banking pod novou, modrou ikonou. Venujte prosím zvýšenú opatrnosť pri prihlasovaní do online bankingových služieb. Nepristupujte do elektronického bankovníctva z verejných sietí, neotvárajte e-mailové správy v mene banky odkazujúce na prihlasovanie do aplikácií. Banka nikdy neoslovuje svojich klientov a nežiada prihlasovacie údaje týmto spôsobom. Pri prihlasovaní si skontrolujte adresu v prehliadači a bezpečnostný certifikát. Viac informácií o bezpečnom prístupe k svojim peniazom cez elektronické kanály nájdete na www.otpbanka.sk/bezpecnostne-info.

 

Zlúčenie OTP Banky Slovensko a ČSOB

 • Kedy sa obidve banky zlúčia?

OTP Banka a ČSOB budú počas nasledujúceho obdobia pôsobiť na trhu ako dve samostatné banky.
Aktivity obidvoch bánk počas roka 2021 budú smerovať k zlúčeniu do jednej, ktorá bude potom pôsobiť na trhu pod názvom ČSOB. Postupne sa budú meniť logo banky, nastavenie produktov a pobočková sieť tak, aby sme klientom vedeli poskytnúť to najlepšie z obidvoch bánk. Pre klientov OTP Banky bude znamenať zlúčenie s ČSOB rozšírenie produktového portfólia, širšiu sieť bankomatov, dostupnejšie pobočky a istotu stability vo väčšej, zlúčenej banke. O plánovaných krokoch vás budeme vždy včas informovať.

 • Čo to znamená, že sa OTP Banka Slovensko zlúči s ČSOB?

Znamená to, že po zlúčení budete klientom ešte väčšej banky, rámci ktorej môžete využívať nielen bankové služby, ale aj produkty poisťovne, stavebnej sporiteľne, lízingu alebo správy fondov. ČSOB sa zameriava nielen na poskytovanie produktov a služieb, ale prioritou je kvalitné poradenstvo a diagnostika finančných potrieb klienta, na základe ktorých sa hľadá najlepšie riešenie pre Vás. To jednoznačnej uľahčí správu Vašich financií a poskytne množstvo ďalších benefitov.

 • Obidve banky majú spoločného akcionára a plánuje sa ich zlúčenie do jednej. Znamená to teda, že ak teraz prídem ako klient OTP Banky Slovensko do pobočky ČSOB, budú mať už automaticky všetky dôležité informácie o mojich produktoch a nemusím nič dokladovať?

Nie, legislatíva spojená s ochranou osobných údajov takúto vzájomnú výmenu informáciami medzi obomi bankami neumožňuje. Najjednoduchším spôsobom ako mať informácie o novinkách a výhodných ponukách aj v ČSOB, je využiť možnosť zaregistrovať sa ako ČSOB klient. Môžete tak urobiť bez potreby využívania akéhokoľvek produktu. Získate tak navyše prístupy do mobilnej aplikácie ČSOB SmartBanking, kde nájdete napr. aj zoznam bankomatov vo vašom okolí a iné informačné funkcie.

Čo sa meni?

 • Som klientom OTP Banky Slovensko. Jej akcionár sa teraz mení. Kto sa ním stáva a čo sa pre mňa týmto mení?

Novým majoritným akcionárom sa stáva belgická medzinárodná skupina KBC, ktorá dlhodobo pôsobí vo viacerých krajinách Európy. Radí sa k tým najstabilnejším skupinám a na Slovensku pôsobí dlhodobo pod značkou ČSOB.  
Touto zmenou akcionára sa pre vás aktuálne nič nemení a vaše produkty a bankové služby môžete využívať presne tak, ako ste boli dosiaľ zvyknutí. Postupne vás budeme informovať o novinkách, možnostiach a benefitoch, ktoré vám budeme prinášať.

 • Je teraz potrebná z mojej strany nejaká aktivita v súvislosti so zmenou vlastníka OTP Banky?

Nie, z vašej strany nie je aktuálne nutná žiadna aktivita. Naďalej môžete využívať rovnaké služby OTP Banky za nezmenených podmienok. O akýchkoľvek zmenách vás budeme vopred informovať.

 • Zlúči sa OTP Banka Slovensko v budúcnosti s ČSOB?

Aktivity OTP Banky počas nasledujúceho roka budú smerovať k zlúčeniu obidvoch bánk do jednej v roku 2021, ktorá bude potom pôsobiť na trhu pod názvom ČSOB. Postupne sa budú meniť logo banky, nastavenie produktov a pobočková sieť tak, aby sme vám vedeli poskytnúť to najlepšie z obidvoch bánk. Pre klientov OTP Banky bude znamenať zlúčenie s ČSOB väčší výber produktov, širšiu sieť pobočiek a bankomatov. O plánovaných krokoch banky, ako aj výhodách, ktoré môžete medzičasom začať využívať, vás budeme vždy včas informovať.

 • Ako sa dozviem o zmenách, ktoré bude OTP Banka robiť v svojej ponuke alebo pobočkovej sieti?

Banka vás o každej zmene bude informovať vždy viacerými dostupnými informačnými kanálmi - v pobočke, na tejto webovej stránke, cez správy v Mobil bankingu alebo Internet bankingu, emailovými správami, prostredníctvom SMS, vo výpisoch a podobne. Preto je dôležité si aktualizovať svoje kontakty v banke, aby ste mali vždy aktuálne informácie.

 • Aké výhody získam spojením OTP Banky a ČSOB ja ako klient?

Pre klientov OTP Banky máme pripravené nové benefity, ktoré vám budeme postupne prinášať v priebehu nasledujúceho roka:

 • Výbery hotovosti bez poplatku nielen v sieti bankomatov OTP Banky, ale aj v bankomatoch ČSOB bez obmedzenia počtu výberov.
 • Výber hotovosti z bankomatov v Maďarsku označených K&H za zvýhodnený poplatok 20 centov. Rovnako tak z bankomatov ČSOB v Česku, KBC v Belgicku a UBB v Bulharsku
 • Vedenie nového bežného účtu v ČSOB s balíkom služieb Pohoda za zvýhodnených podmienok.
 • Možnosť získať zvýhodnenú sadzbu pri prenose svojho hypotekárneho úveru do ČSOB, ako aj vouchre pri uzatvorení poistenia v ČSOB Poisťovni.

O zvýhodnených ponukách produktov ČSOB pre klientov OTP Banky sa môžete informovať na kontaktných miestach ČSOB už dnes. O vašich nových benefitoch a produktoch budeme klientov OTP Banky vždy informovať.  

 • Zmenia sa moje prístupy do Mobil bankingu alebo Internet bankingu?

Všetky prístupy a linky do elektronického bankovníctva OTP Banky zostávajú nezmenené.

 • Ktorú pobočku mám teraz ako klient OTP Banky navštevovať? Budú sa meniť ich otváracie hodiny?

Služby svojej pobočky môžete využívať naďalej tak, ako ste boli doteraz zvyknutí. Nemenia sa ani otváracie hodiny. Počas najbližšieho roka budeme postupne prispôsobovať pobočkovú sieť tak, aby čo najviac vyhovovala potrebám klientov. V niektorých lokalitách môže prísť aj k zlučovaniu pobočiek do jednej väčšej. Je pre nás však prioritou, aby bol vždy zachovaný vysoký štandard starostlivosti o zákazníkov. Klienti OTP Banky budú môcť okrem svojich pobočiek postupne využívať aj služby kontaktných miest OTP Banky vo vybraných pobočkách ČSOB. O zmenách v pobočkovej sieti Vás samozrejme budeme vždy vopred informovať.

 • Čo sa bude meniť v pobočkách OTP Banky?

Pobočky zostávajú na rovnakom mieste ako doteraz. Postupne však budú prechádzať zmenou označenia. Po úplnom spojení všetkých bankových systémov, produktov a služieb na konci budúceho roka budú existovať už len pobočky, produkty a služby jednej banky pod označením ČSOB.

 • Ak sa potrebujem ako klient OTP Banky Slovensko niečo spýtať, mám kontaktovať linku OTP alebo ČSOB?

Môžete kontaktovať Call centrum OTP Banky Slovensko tak, ako ste boli doteraz zvyknutý. V prípade otázok spojených so zmenou majoritného akcionára, benefitmi pre klientov OTP Banky v ČSOB, k jednotlivým krokom spájania sa obidvoch bánk sme sprístupnili špeciálnu infolinku a adresu.

Využívané produkty a služby

 • Čo bude  teraz s mojimi produktami, ktoré mám v OTP Banke Slovensko? Budú sa meniť ich podmienky?

Na vašich bankových a poistných produktoch, ktoré využívate, sa nič nemení. OTP Banka a ČSOB budú počas nasledujúceho obdobia pracovať na postupnom zlučovaní, dovtedy  budú pôsobiť na trhu ako dve samostatné banky. Po ich zlúčení sa všetci klienti stanú klientmi ČSOB a budú môcť využívať komplexné služby veľkej finančnej skupiny. O všetkých zmenách vás budeme včas informovať. Ak chcete vedieť viac o zaujímavých benefitoch pre klientov OTP Banky v ČSOB, informujte sa na infolinke 0850 111 777 alebo v ktorejkoľvek pobočke ČSOB.

 • Zmení sa teraz moje číslo účtu?

Nie, vaše číslo účtu zostáva nezmenené.

 • Mám darčekovú kartu OTP Banky Slovensko, môžem ju stále využívať?

Áno, prostriedky na karte môžete využívať až do termínu expirácie karty.

 • Môžem naďalej využívať môj Internet banking OTP Banky a mobilnú aplikáciu?  

Áno, služby sú naďalej dostupné a môžete ich používať tak ako ste zvyknutí. V platnosti zostávajú aj všetky prístupy do elektronického bankovníctva, ktoré máte nastavené.

 • Môžem moju platobnú kartu vydanú OTP Bankou Slovensko využívať naďalej?  

Áno, vašu kartu môžete využívať naďalej tak ako ste boli zvyknutí.

 • Aký rozdiel je vo vedení účtu v OTP Banke alebo ČSOB?

Pokojne si to vyskúšajte. V ČSOB si teraz môžete otvoriť účet Pohoda za zvýhodnených podmienok a porovnať si aj všetky doplnkové služby ako Internet banking Moja ČSOB alebo najlepšie hodnotenú mobilnú aplikáciu ČSOB SmartBanking. Skúste si aj embosovanú platobnú kartu, mobilné platby, vklady a výbery z bankomatov alebo cestovné a úrazové poistenie ku karte.

 • Môžem v ČSOB otvoriť účet svojim deťom?

Áno, svojim deťom môžete otvoriť detský účet Sloník, ktorý máte bez mesačného poplatku pri využívaní služieb. K detskému účtu dostanete platobnú kartu Visa Classic Junior. V rámci balíka je k dispozícii aj neobmedzený počet výberov hotovosti z bankomatov ČSOB a neobmedzený počet odoslaných platieb v EUR elektronicky.

 • Môžem využívať ako klient OTP Banky Slovensko výbery z bankomatu ČSOB bez poplatku?  

Áno, svojou OTP kartou budete môcť vyberať hotovosť aj z bankomatov ČSOB úplne bez poplatku. O aktivácii tejto výhody vás budeme informovať. K dispozícii tak budete mať tretiu najväčšiu sieť bankomatov na Slovensku.
Ak si chcete vybrať hotovosť z bankomatu v Maďarsku, môžete na to využiť sieť bankomatov K&H len za symbolický poplatok 20 centov za výber. Rovnako tak z bankomatov ČSOB v Česku, KBC v Belgicku a UBB v Bulharsku

 • Môžem moje platobné karty naďalej využívať cez mobilné peňaženky?  

Áno, na dostupnosti tejto služby sa nič nemení. Vzhľadom na to, že tieto služby poskytuje aj ČSOB, budú pre vás dostupné aj po zlúčení obidvoch bánk. ČSOB ponúka aj služby Fitbit Pay a Garmin Pay, preto budete mať po prechode k dispozícii aj tieto služby.

 • Čo sa stane s mojou hypotékou zriadenou v OTP Banke Slovensko?

Vaša hypotéka bude aj naďalej vedená za podmienok, ktoré ste si dohodli v rámci uzatvárania zmluvy s OTP Bankou. Už teraz sa však môžete v ČSOB informovať o možnosti jej refinancovania za výhodnejších podmienok ako máte v súčasnosti. Jedným z benefitov, ktorý k ČSOB  hypotéke môžete začať využívať okamžite po jej prenose, je možnosť bezplatných splátok cez mobilnú aplikáciu ČSOB SmartBanking. Môžete si tak skrátiť splácanie svojej hypotéky a zároveň ušetriť.

 • Môžem si teda svoju hypotéku preniesť do ČSOB aj v rámci bežiacej fixácie?

Samozrejme, hypotéku môžete refinancovať kedykoľvek, aj teraz, pričom klientom OTP Banky ČSOB nebude účtovať štandardný poplatok za spracovanie nového úveru a naviac vás odmeníme aj vrátením troch mesačných splátok úveru.

 • Môžem si ako klient OTP Banky Slovensko preniesť svoj účet už teraz do ČSOB?

Áno, môžete využiť tzv. switching, pri ktorom za vás ČSOB vybaví všetky náležitosti spojené s presunom účtu, vrátane trvalých príkazov a podobne.

 • A budem mať problémy s platobnou kartou (strata, zabudnutý PIN kód, nefunkčnosť, podozrenie zo zneužitia). Na koho sa môžem v tejto veci obrátiť?

Ak ste držiteľom platobnej karty vydanej OTP Bankou, môžete svoju kartu zablokovať v Internet bankingu, Mobil bankingu alebo prostredníctvom Call centra banky na čísle 0850 111 222.

 • Čo sa zmení v prípade štipendií z Nadácie Gábora Bethlena pre študentov, ktoré OTP Banka vyplácala?

Systém vyplácania príspevkov z Nadácie Gábora Bethlena sa tento rok upravoval nezávisle od zmien vo vlastníctve OTP Banky. Príspevky sa po novom vyplácajú výlučne bezhotovostným prevodom na účet, ktorý žiadateľ uviedol v žiadosti o grant. ČSOB je partnerom pri systéme vyplácania a študenti, ktorí nemajú vlastný bankový účet, si ho môžu v ČSOB otvoriť úplne bez poplatku za vedenie a zriadenie.

Sieť bankomatov ČSOB

Klienti OTP Banky Slovensko majú k dispozícii sieť bankomatov ČSOB po celom Slovensku, z ktorých je môžné realizovať výber hotovosti za rovnakých podmienok ako v OTP Banke.

Sťahovanie pobočiek OTP Banky do ČSOB

V rámci optimalizácie pobočkovej siete sťahujeme niektoré pobočky OTP Banky do priestorov ČSOB. Na novom mieste sú pre klientov k dispozícii rovnakí pobočkoví pracovníci, ktorí vás obslúžia pri samostatných OTP pracoviskách. Produkty a služby OTP Banky môžete využívať aj naďalej bez zmeny. Tešíme sa na stretnutie s vami v novej pobočke.

Pobočky OTP Banky Slovensko presťahované do priestorov pobočiek ČSOB

  Pobočka 
  Nová adresa 
Otváracie hodiny
  Pondelok - Piatok 
Streda   Sobota - Nedeľa 
  Bardejov    Radničné nám. 7, Bardejov    08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30 
   x    Zatvorené 
  Bratislava - Dúbravka    M. Sch. Trnavského 8, Bratislava - Dúbravka    09:00 - 12:00 
  13:00 - 17:00 
  x    Zatvorené 
  Galanta    Hlavná 21, Galanta    08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30  
  x     Zatvorené 
  Košice    Nám. Osloboditeľov 5, Košice    08:00 - 16:00    x    Zatvorené 
  Levice    Nám. Šoltésovej 11, Levice    08:00 - 11:00 
  11:45 - 16:00 
  x    Zatvorené 
  Liptovský Mikuláš    Ul. 1. Mája 16, Liptovský Mikuláš    08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30 
  x    Zatvorené 
  Humenné    Námestie Slobody 2, Humenné     08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30 
  09:00 - 11:45 
  12:30 - 17:00 
  Zatvorené 
  Malacky    Ľuda Zúbka 4, Malacky  08:30 - 12:00
12:45 - 16:30
  x    Zatvorené 
  Martin    M.R. Štefánika 56, Martin    08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30 
  09:00 - 11:45 
  12:30 - 17:00 
  Zatvorené 
  Nové Zámky    M.R. Štefánika 19, Nové Zámky     08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30  
   x      Zatvorené  
  Partizánske    Gen. Svobodu 885, Partizánske    09:00 - 11:45 
  12:30 - 17:00 
  x      Zatvorené  
  Pezinok    M.R. Štefánika 20, Pezinok    09:00 - 12:30 
  13:15 - 17:00 
  x    Zatvorené 
  Prievidza    Námestie Slobody 9, Prievidza    08:00 - 11:45 
  12:30 - 16:00 
  x    Zatvorené 
  Poprad    1. mája 23, Poprad    08:00 - 11:15 
  12:00 - 16:00 
  x    Zatvorené 
  Považská Bystrica    Nám. Andreja Hlinku 25/30, Považská Bystrica     08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30 
  x    Zatvorené 
  Senec    Lichnerova 23, Senec    09:00 - 12:30 
  13:15 - 17:00 
  x    Zatvorené 
  Šamorín    Hlavná 43, Šamorín  09:00 - 12:30
13:15 - 17:00
  x    Zatvorené 
  Topoľčany    Nám. M. R. Štefánika 20, Topoľčany    09:00 - 12:15 
  13:00 - 17:00 
  x    Zatvorené 
  Trenčín    Vajanského 3, Trenčín    08:30 - 11:30 
  12:15 - 16:30 
  09:00 - 11:30 
  12:15 - 17:00 
  Zatvorené 

 

Pobočky v procese sťahovania

  Pobočka 
Nová adresa   Dátum sťahovania 
Otváracie hodiny
  Pondelok - Piatok 
  Streda    Sobota - Nedeľa 
  Banská Bystrica    Dolná 12, Banská Bystrica    31. 5. 2021    09:00 - 11:30 
  12:15 - 17:00 
x   Zatvorené 
  Dolný Kubín   Samuela Nováka 2194, Dolný Kubín    7. 6. 2021    08:00 - 11:45 
  12:30 - 16:00 
x   Zatvorené 
  Piešťany    Námestie Slobody 17, Piešťany    31. 5. 2021    08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30 
x   Zatvorené 
  Prešov   Hlavná 96, Prešov    7. 6. 2021    08:30 - 12:00 
  12:45 - 16:30 
x   Zatvorené 
  Rožňava    Šafárikova 18, Rožňava    14. 6. 2021    08:30 - 11:45 
  12:30 - 16:30 
  09:00 - 11:45 
  12:30 - 17:00 
  Zatvorené 
SCROLL TO TOP
Rozumiem

Tieto stránky využívajú cookies. Ich ďalším používaním súhlasíte využívaním cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača.

Array
(
  [0] => http://www.otpbanka.sk/elektronicke-bankovnictvo-8
  [1] => http://www.otpbanka.sk/internet-banking
  [2] => http://www.otpbanka.sk/corporate-banking-1
  [3] => http://www.otpbanka.sk/bezpecne-pouzivanie-internet-bankingu
  [4] => http://www.otpbanka.sk/mobil-banking
  [5] => http://www.otpbanka.sk/otp-viamo
  [6] => http://www.otpbanka.sk/call-centrum
  [7] => http://www.otpbanka.sk/elektronicke-bankovnictvo-1
  [8] => http://www.otpbanka.sk/elektronicke-bankovnictvo
  [9] => http://www.otpbanka.sk/platobne-karty-2
  [10] => http://www.otpbanka.sk/debetne-karty
  [11] => http://www.otpbanka.sk/kreditna-karta
  [12] => http://www.otpbanka.sk/darcekova-karta-1
  [13] => http://www.otpbanka.sk/google-pay
  [14] => http://www.otpbanka.sk/doplnkove-sluzby
  [15] => http://www.otpbanka.sk/elite-program
  [16] => http://www.otpbanka.sk/urazove-poistenie-pre-ready-karty
  [17] => http://www.otpbanka.sk/bezpecne-pouzivanie-platobnych-kariet
  [18] => http://www.otpbanka.sk/3d-secure
  [19] => http://www.otpbanka.sk/platobne-karty-1
  [20] => http://www.otpbanka.sk/maestro-business-paypass
  [21] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-business-6
  [22] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-gold
  [23] => http://www.otpbanka.sk/doplnkove-sluzby-k-plat-kartam
  [24] => http://www.otpbanka.sk/elite-program-1
  [25] => http://www.otpbanka.sk/bezpecne-pouzivanie-platobnych-kariet-7
  [26] => http://www.otpbanka.sk/3d-secure-sro
  [27] => http://www.otpbanka.sk/obnova-nepredavanych-a-poistenych-platobnych-kariet
  [28] => http://www.otpbanka.sk/platobne-karty-3
  [29] => http://www.otpbanka.sk/maestro-business-paypass-1
  [30] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-business
  [31] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-gold-2
  [32] => http://www.otpbanka.sk/doplnkove-sluzby-k-platobnym-kartam
  [33] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-elite-program
  [34] => http://www.otpbanka.sk/3d-secure-firma
  [35] => http://www.otpbanka.sk/platobne-karty-4
  [36] => http://www.otpbanka.sk/maestro-business-paypass-2
  [37] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-business-2
  [38] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-gold-3
  [39] => http://www.otpbanka.sk/doplnkove-sluzby-k-platobnym-kartam-1
  [40] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-elite-program-1
  [41] => http://www.otpbanka.sk/3d-secure-agro
  [42] => http://www.otpbanka.sk/platobne-karty-5
  [43] => http://www.otpbanka.sk/maestro-business-paypass-3
  [44] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-business-3
  [45] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-gold-5
  [46] => http://www.otpbanka.sk/doplnkove-sluzby-k-platobnym-kartam-2
  [47] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-elite-program-2
  [48] => http://www.otpbanka.sk/3d-secure-sbd
  [49] => http://www.otpbanka.sk/platobne-karty-6
  [50] => http://www.otpbanka.sk/maestro-business-paypass-4
  [51] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-business-4
  [52] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-gold-6
  [53] => http://www.otpbanka.sk/doplnkove-sluzby-k-platobnym-kartam-3
  [54] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-elite-program-3
  [55] => http://www.otpbanka.sk/3d-secure-urad
  [56] => http://www.otpbanka.sk/platobne-karty-7
  [57] => http://www.otpbanka.sk/maestro-business-paypass-5
  [58] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-business-5
  [59] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-gold-7
  [60] => http://www.otpbanka.sk/doplnkove-sluzby-k-platobnym-kartam-4
  [61] => http://www.otpbanka.sk/mastercard-elite-program-4
  [62] => http://www.otpbanka.sk/3d-secure-ngo
)
http://www.otpbanka.sk/spajamesa
chat OTP OnlineChat