menu-icon menu-icon
Domov

Správny čas na rozvoj podnikania v OTP Banke pre všetkých

OTP Banka Slovensko prináša v spolupráci s Európskym investičným fondom úvery pre malých podnikateľov, ktoré sú vďaka záruke Európskej únie dostupnejšie a poskytované za veľmi výhodných podmienok.

Európsky investičný fond a OTP Banka Slovensko podpísali v auguste tohto roka záručnú zmluvu, ktorá podporí poskytovanie nových mikro úverov v rámci európskeho programu „Zamestnanosť a sociálna inovácia“. OTP Banka Slovensko je prvou inštitúciou na Slovensku, ktorá v rámci tohto nástroja získala podporu.

Na základe tejto zmluvy OTP Banka Slovensko poskytne malým podnikateľom na Slovensku mikro úvery v celkovej sume do 10 miliónov EUR. Zmluva zjednoduší prístup k financovaniu pre približne 600 živnostníkov, malých podnikov, mikrofiriem a samostatne zárobkovo činných osôb.

otp EU MIKROúver vo výške do 25 000 € je poskytovaný bez zabezpečenia majetkom, so splatnosťou až 6 rokov a výnimočnou úrokovou sadzbou pri splátkových úveroch do 5,9 % p. a. pre všetkých klientov. Prevádzku môže firma financovať až 3 ročným splátkovým úverom bez potreby dokladovať účel pri čerpaní alebo 1 ročným kontokorentným úverom s možnosťou prolongácie na ďalší rok.

Podnikatelia, ktorí chcú požiadať o otp EU MIKROúver, môžu priamo kontaktovať vybrané pobočky OTP Banky Slovensko.

Ďalšie informácie môžete získať na otp EU MIKROúvery

SCROLL TO TOP